Kontakt

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoją opinią na temat naszego serwisu lub masz jakieś sugestie, które mogą go ulepszyć to skorzystaj z poniższego linku:

Napisz do nas

E-sklepy

Wyszukaj interesujące Cię sklepy i sprawdź ich aktualne oferty i promocje. Ulubione sklepy umieść w swojej Galerii Mody, abyś miał szybki do nich dostęp i wiedział na bieżąco, co się w nich dzieje.

E-sklepy

Marka Andrzej Jedynak dostępna już w Internecie

Ekskluzywna marka futrzarska Andrzej Jedynak posiadająca dotychczas dwa salony firmowe w Warszawie otworzyła swój sklep internetowy.

Firma istnieje od 1978 roku i specjalizuje się w szyciu futer ze skór naturalnych, jak również odzieży skórzanej i kożuchów dla kobiet oraz mężczyzn. Proponuje szeroką gamę wzorów zarówno klasycznych, jak i ekstrawaganckich zgodną z futrzarskimi trendami prezentowanymi na targach w Mediolanie. 

Wyroby firmy Andrzej Jedynak szyte są z wysokiej jakości materiałów pochodzących z Włoch, Hiszpanii i krajów skandynawskich oraz z zastosowaniem najnowszych technologii. Wykorzystanie wysokogatunkowych materiałów w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem dają gwarancję najwyższej jakości produktów firmy.

Kolekcje Andrzej Jedynak powstają przy współpracy z uznanymi projektantami na polskim rynku. Z okazji 35 urodzin marki znana polska projektantka Gosia Baczyńska stworzyła limitowaną kolekcję futer i sukienek sygnowaną „Andrzej Jedynak by Gosia Baczyńska”.


W nowo otwartym sklepie internetowym Andrzej Jedynak oprócz podstawowych produktów firmy takich jak kurtki skórzane, kożuchy i futra można znaleźć pelisy, poncza i kamizelki oraz dodatki do ubioru – czapki, szale i rękawiczki.

Wysokiej jakości zdjęcia produktów dokładnie ukazują detale prezentowanych ubrań. Można je obejrzeć z obydwu stron. Dostępna jest również „lupa” pozwalająca na przybliżenie interesujących nas elementów ubioru.  Brakuje jeszcze opisu prezentowanych produktów oraz tabeli rozmiarów, co zdecydowanie ułatwiłoby klientom podejmowanie decyzji zakupowych.


Źródło: http://sklep.andrzejjedynak.pl