Kontakt

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoją opinią na temat naszego serwisu lub masz jakieś sugestie, które mogą go ulepszyć to skorzystaj z poniższego linku:

Napisz do nas

E-sklepy

Wyszukaj interesujące Cię sklepy i sprawdź ich aktualne oferty i promocje. Ulubione sklepy umieść w swojej Galerii Mody, abyś miał szybki do nich dostęp i wiedział na bieżąco, co się w nich dzieje.

E-sklepy

Zakupy z klasą w Brooklyn Boutique

Oto nasze spostrzeżenia  po  zakupach dokonanych online w sklepie Brooklyn Butik

  

Nazwa sklepu

Brooklyn Butik

Adres sklepu

brooklynbutik.pl

Na stronie sklepu oraz w korespondencji jest również adres BrooklynBotique.pl. Pod tym adresem jednak - na ten moment - nie znajdziemy sklepu.

Oferta sklepu Oferta przeznaczona jest dla młodych kobiet. Szczególnie interesująca jest dla nastolatek dzięki zastosowanej intensywności kolorów i wzorów. Ubrania w głównej mierze wykonane są z tkanin sztucznych - 100% poliestru, akrylu czy wiskozy. Oferta sklepu obejmuje odzież, buty sportowe, torby, plecaki oraz dodatki do ubioru i domu.
Obsługa sklepu Poruszanie po sklepie jest raczej intuicyjne i nie sprawia większych problemów.
Opisy produktów Nie wszystkie produkty są opisane. Niektóre opisy powinny być dokładniejsze. Często podawane są przy tym samym produkcie dwa różne składy surowcowe tkanin.
Dostępność produktów Na stronie sklepu wyświetlane są produkty, które nie są już dostępne w magazynie.
Produkty Są zgodne ze zdjęciem i opisem.
Komunikacja ze sklepem Komunikacja ze sklepem jest na bieżąco. Sklep informuje o poszczególnych etapach realizacji zamówienia.
Dostawa Dostawa wymaga dopracowania. Mogłaby być trochę szybsza, zwłaszcza etap szykowania towaru do wysyłki, który trwa 3-4 dni.
Ogólne wrażenie Pomode Pozytywne.
Ocena sklepu przez Pomode

 

 

Oczywiście każdy zakup może być inny.  Dlatego warto dzielić się z innymi Użytkownikami serwisu swoim doświadczeniem w tym zakresie.  Serwis Pomode umożliwia wystawienie oceny sklepowi, aby właściciele sklepów wiedzieli co mają udoskonalić a Użytkownicy, czego mogą spodziewać się kupując w danym sklepie.