Kontakt

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoją opinią na temat naszego serwisu lub masz jakieś sugestie, które mogą go ulepszyć to skorzystaj z poniższego linku:

Napisz do nas

E-sklepy

Wyszukaj interesujące Cię sklepy i sprawdź ich aktualne oferty i promocje. Ulubione sklepy umieść w swojej Galerii Mody, abyś miał szybki do nich dostęp i wiedział na bieżąco, co się w nich dzieje.

E-sklepy

Modne kolory na wiosnę/lato 2018

            Od wielu lat powtarza się z sezonu na sezon ta sama grupa kolorów. Zmieniają się jedynie odcienie, nasycenie i temperatura barw. Projektanci zauważyli, że są kolory ponadczasowe, które stanowią (lub powinny stanowić) rdzeń każdej garderoby oraz barwy sezonowe, które są modne w danym okresie i powinny je jedynie uzupełniać oraz rozświetlać i odświeżać naszą szafę.

            Do klasycznych kolorów zaliczono: granatowy, szary, beżowy i biały. W celu odświeżenia tych barw na sezon wiosna-lato 2018 wybrano nowe, bardziej letnie odcienie. Ponadto, uzupełniono podstawowe kolory grupą kilkunastu modnych barw, które mają rozweselić bazowe barwy i umożliwić tworzenie ciekawych, letnich kombinacji oraz rozszerzyć możliwość wyrażania siebie poprzez ubiór.

Zobacz: Klasyczne kolory na wiosnę/lato 2018

 

Główne sezonowe kolory na wiosnę-lato 2018

 

Cytrusowe barwy

Odzież i obuwie w żółtych, zielonkawych i pomarańczowych kolorach to idealna propozycja na nadchodzący, cieplejszy sezon. Tętniące życiem kolory mało prawdopodobne, że pozostaną niezauważone. Doskonałe dla odważnych i pewnych siebie kobiet. Świeżość cytryn, limonek i pomarańczy nie tylko ożywi i rozweseli otoczenie wokół nas, ale i odświeży każdy wizerunek. Szczególnego blasku dodadzą neonowe wersje tych kolorów. Barwy te można łączyć w sposób monochromatyczny lub kontrastowy między sobą, jak też z innymi kolorami, chociażby czerwonym.

Modne cytrusowe kolory wiosna-lato 2018

Modny żółty wiosna-lato 2018

Modny pomarańczowy wiosna-lato 2018

Modny zielony wiosna-lato 2018

Zobacz: Cytrusowe nowości na wiosnę-lato 2018 w Monnari

Energetyczna czerwień

Kolejnymi modnymi odcieniami na sezon wiosna-lato 2018 jest czerwień w tonacji pomarańczowo-czerwonej oraz ziemisto-brązowej. Emanująca ciepłem i energią czerwona barwa z pewnością przyciągnie uwagę wielu osób. Wyjątkowy kolor dla odważnych i pełnych pasji kobiet. Najlepiej prezentuje się w zestawieniach monochromatycznych. 

Modna czerwień wiosna-lato 2018

Modna czerwień wiosna-lato 2018

Modna ziemista czerwień wiosna-lato 2018

Zobacz: Modna czerwień na wiosnę-lato 2018 w TOP SECRET

Chłodna zieleń

            Chłodniejszy odcień zieleni z nutami niebieskiego to kolejna propozycja projektantów na sezon wiosna-lato 2018. Idealny kolor zarówno do nowoczesnych, jak i retro stylizacji. Występuje w pełnej palecie odcieni - od jasnych po ciemne. Oprócz tej charakterystycznej barwy w kolekcjach projektantów, zwłaszcza na pokazach mody w Paryżu, pojawiły się także ubrania w kolorze ciemnej, nasyconej zieleni lasu. 

Modna zieleń wiosna-lato 2018

Modne zielone ubrania na wiosnę-lato 2018

Modne zielone ubrania na wiosnę-lato 2018

Fiołkowo-różowe tony

Delikatna, wyblakła, fiołkowo-różowa barwa to jeden z głównych odcieni nadchodzącego sezonu. Neutralny kolor, który może stanowić doskonałą alternatywę dla białego lub, tak wielbionego przez wiele kobiet na świecie, cielistego koloru - nude.

Modny fiołkowo-różowy wiosna-lato 2018

Modne fiołkowo-różowe ubrania na wiosnę-lato 2018

Subtelny róż

Róż na dobre zagości na ulicach w sezonie wiosna-lato 2018. Na pokazach mody dość liczne były kreacje w kolorze różowej lawendy - dla miłośniczek fioletu pojawiły się również propozycje w tonacji liliowej oraz różowo-brzoskwiniowej dalii. Miękkie, romantyczne barwy z pewnością zachwycą niejedną kobietę swoim kojącym uczuciem spokoju. 

Modne różowe ubrania na wiosnę-lato 2018

Modne różowe ubrania na wiosnę-lato 2018

Modne liliowe ubrania na wiosnę-lato 2018

Modne brzoskwiniowe ubrania na wiosnę-lato 2018

Fiolet wiosennego krokusa

            Wyrazisty odcień fuksji to kolejny modny odcień na sezon wiosna-lato 2018. Intensywny kolor, czarujący swoim urokiem, podkreślający kobiecość i pewność siebie. Dodaje stylizacjom charakteru.

Modny kolor krokusa wiosna-lato 2018

Modne ubrania w kolorze fuksji na wiosnę-lato 2018

Mistyczny ultrafioletowy

            Magiczny odcień kosmosu, który będzie modny w nadchodzącym sezonie.  Wyjątkowo tajemniczy i intrygujący kolor dla zdecydowanych kobiet, który na pewno nie pozostanie niezauważony.

Modny ultrafiolet na wiosnę-lato 2018

Modne ultrafioletowe ubrania na wiosnę-lato 2018

Czekoladowe barwy

            W nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2018 szczególnie ważnym kolorem będzie brąz, a zwłaszcza jego czekoladowe odcienie. Choć dużą uwagę przywiązuje się do intensywnego odcienia gorzkiej czekolady, to nie zbrakło także w prezentowanych przez projektantów kolekcjach innych odcieni tego smakowitego koloru. Z pewnością nadadzą każdej stylizacji wyjątkowo elegancki i wyrafinowany charakter.

Modne czekoladowe kolory wiosna-lato 2018

Modne czekoladowe ubrania na wiosnę-lato 2018

Modne czekoladowe ubrania na wiosnę-lato 2018

Błękit nieba

Odcień czystego, błękitnego nieba pojawiał się w wielu kolekcjach projektantów na najbliższy sezon. Świeży, uspokajający kolor idealnie pasuje zarówno do eleganckich, formalnych, jak i casualowych kreacji. Lśniące, jaśniejsze i/lub ciemniejsze barwy bezchmurnego nieba powinny zagościć w garderobie każdej kobiety.

Modny niebieski na wiosnę-lato 2018

Modne błękitne ubrania na wiosnę-lato 2018

Modne niebieskie ubrania na wiosnę-lato 2018

Barwy ciepłego morza

            Cudowna paleta szmaragdowo-turkusowych odcieni morza. Typowo letnie kolory, które wnoszą wiele ciepła i wprowadzają w dobry nastrój. Dla jednych stanowią wspomnienie minionego lata, dla innych niespełnione dotąd marzenie lub zapowiedź nadchodzących, wspaniałych, wakacyjnych chwil.   

Modne turkusowe kolory na wiosnę-lato 2018

Modne turkusowe ubrania na wiosnę-lato 2018

Modne turkusowe ubrania na wiosnę-lato 2018

 

Fotografie pochodzą z Agencji East News.