Kontakt

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoją opinią na temat naszego serwisu lub masz jakieś sugestie, które mogą go ulepszyć to skorzystaj z poniższego linku:

Napisz do nas

E-sklepy

Wyszukaj interesujące Cię sklepy i sprawdź ich aktualne oferty i promocje. Ulubione sklepy umieść w swojej Galerii Mody, abyś miał szybki do nich dostęp i wiedział na bieżąco, co się w nich dzieje.

E-sklepy

NIKE - sklep wart polecenia

Zakupy w sklepie internetowym NIKE to sama przyjemność i dlatego często lubimy do niego wracać. Oto nasze spostrzeżenia  z procesu zakupowego:

  

Nazwa sklepu

NIKE

Adres sklepu

www.nike.com

Po wpisaniu adresu sklepu następuje automatyczna jego modyfikacja uwzględniająca kraj, z którego "wchodzi" Użytkownik. W przypadku Użytkownika z Polski adres zmienia się na www.nike.com/pl/pl_pl/

Oferta sklepu

Buty sportowe, odzież i akcesoria niezbędne do uprawiania aktywności fizycznej.

W sklepie znajduje się również specjalna oferta dedykowana zwolennikom takich dyscyplin sportu, jak: koszykówka, piłka nożna, golf, tenis, skateboarding, joga, surfing, pływanie, baseball i softball, lacrosse, rugby, taniec, boks, spinning oraz przeznaczona do ćwiczeń i treningu.

Oferta sklepu skierowana jest do szerokiego rozumianego klienta. Można znaleźć w nim produkty dla niemowląt, starszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Obsługa sklepu

Poruszanie po sklepie jest intuicyjne i nie sprawia jakichkolwiek problemów. 

Opisy produktów

Wszystkie produkty posiadają dokładne opisy oraz przewodnik po rozmiarach, z którego można dowiedzieć się nie tylko, jakie wymiary są przypisane danemu rozmiarowi, ale również znajdują się w nim sugestie, jaki rozmiar wybrać, aby dany produkt pod względem dopasowania był zgodny z naszymi oczekiwaniami. 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie wyświetlane są jedynie dostępne rozmiary danego produktu. Dla klienta przydałaby się jeszcze informacja o ilości dostępnych sztuk określonego rozmiaru danego produktu w magazynie sklepu oraz możliwość złożenia zamówienia na brakujący rozmiar wybranego produktu.

Produkty

Produkty są zgodne ze zdjęciem i opisem oraz dobrej jakości.

Komunikacja ze sklepem

Sklep informuje na bieżąco o poszczególnych etapach realizacji zamówienia. 

Dostawa

Dostawa jest dość szybka. Wynosi ok. 2-3 dni robocze od dnia złożenia w sklepie zamówienia. W przypadku zakupu produktów spersonalizowanych dostawa ich odbywa się w późniejszym terminie. Sklep informuje, że termin dostawy takich produktów wynosi maksymalnie do 3 tygodni. My oczekiwaliśmy ok. 2 tygodnie. Jeżeli zakupione zostały produkty zarówno niespersonalizowane, jak i spersonalizowane, to wówczas sklep wysyła je odrębnie jako dwie osobne przesyłki. Warto pamiętać, że spersonalizowane produkty nie podlegają zwrotowi. 

Ogólne wrażenie Pomode

Bardzo dobre.

Ocena sklepu przez Pomode

 Opinia o sklepie NIKE

 

Oczywiście każdy zakup może być inny.  Dlatego warto dzielić się z innymi Użytkownikami serwisu swoim doświadczeniem w tym zakresie.  Serwis Pomode umożliwia wystawienie oceny sklepowi, aby właściciele sklepów wiedzieli co mają udoskonalić a Użytkownicy, czego mogą spodziewać się kupując w danym sklepie. 

Produkty NIKE