Kontakt

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoją opinią na temat naszego serwisu lub masz jakieś sugestie, które mogą go ulepszyć to skorzystaj z poniższego linku:

Napisz do nas

E-sklepy

Wyszukaj interesujące Cię sklepy i sprawdź ich aktualne oferty i promocje. Ulubione sklepy umieść w swojej Galerii Mody, abyś miał szybki do nich dostęp i wiedział na bieżąco, co się w nich dzieje.

E-sklepy

Taki sklep ESPRIT tylko online

Sklep internetowy ESPRIT już wiele razy testowaliśmy. Dlaczego? Ponieważ jest to jeden z naszych ulubionych sklepów. Zarówno oferta sklepu, jak i obsługa spełniają nasze oczekiwania. Oto nasze spostrzeżenia z procesu zakupowego:

  

Nazwa sklepu

ESPRIT

Adres sklepu

www.espritshop.pl

Oferta sklepu

Odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci (niemowląt, dziewczynek i chłopców), kobiet i mężczyzn. W ofercie sklepu można znaleźć także odzież dla kobiet w ciąży oraz przeznaczoną do uprawiania aktywności fizycznej. 

Sklep posiada również dział dla domu.

Zarówno buty, wybrane akcesoria, jak i artykuły dla domu są jeszcze niedostępne w sklepach stacjonarnych Esprit w Polsce.

 

Obsługa sklepu

Poruszanie po sklepie jest intuicyjne i nie sprawia jakichkolwiek problemów. 

Opisy produktów

Wszystkie produkty posiadają dokładne opisy, zdjęcia oraz przewodnik po rozmiarach, z którego można dowiedzieć się nie tylko, jakie wymiary są przypisane danemu rozmiarowi, ale również znajdują się w nim sugestie, jaki rozmiar wybrać, aby dany produkt pod względem dopasowania był zgodny z naszymi oczekiwaniami. Jeżeli nadal będziemy mieli wątpliwość, który rozmiar wybrać, to przy produkcie znajduje się wyszukiwarka rozmiaru, która po podaniu naszych danych dotyczących wzrostu, wagi, wieku, kształtu sylwetki i wymiarów biustu określi nasz rozmiar.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie wyświetlane są wszystkie rozmiary danego produktu, w których był wyprodukowany, przy czym niedostępne są przekreślone i znajduje się przy nich koperta sugerująca możliwość wyrażenia swojego zainteresowania danym rozmiarem. Warto napisać. Z doświadczenia wiemy, że czasami niedostępne w danej chwili rozmiary pojawiają się później. 

Produkty

Produkty są zgodne ze zdjęciem i opisem oraz dobrej jakości. W przypadku zgłoszonej wady produktu (reklamacji) sklep zwraca pieniądze.

Komunikacja ze sklepem

Sklep informuje na bieżąco o poszczególnych etapach realizacji zamówienia. 

Dostawa

Dostawa jest dość szybka. Wynosi ok. 2-3 dni robocze od dnia złożenia w sklepie zamówienia. 

Ogólne wrażenie Pomode

Bardzo dobre.

Ocena sklepu przez Pomode

 Opinia o sklepie ESPRITE

 

Oczywiście każdy zakup może być inny.  Dlatego warto dzielić się z innymi Użytkownikami serwisu swoim doświadczeniem w tym zakresie.  Serwis Pomode umożliwia wystawienie oceny sklepowi, aby właściciele sklepów wiedzieli co mają udoskonalić a Użytkownicy, czego mogą spodziewać się kupując w danym sklepie. 

Odzież damska Esprit