Kontakt

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoją opinią na temat naszego serwisu lub masz jakieś sugestie, które mogą go ulepszyć to skorzystaj z poniższego linku:

Napisz do nas

E-sklepy

Wyszukaj interesujące Cię sklepy i sprawdź ich aktualne oferty i promocje. Ulubione sklepy umieść w swojej Galerii Mody, abyś miał szybki do nich dostęp i wiedział na bieżąco, co się w nich dzieje.

E-sklepy

Atrakcyjne promocje w sklepie Victoria's Secret

Seksowna i sportowa bielizna oraz sportowa odzież amerykańskiej marki Victoria's Secret dostępna już przez internet. W sklepie można również kupić różne akcesoria i kosmetyki. Niestety, perfumy nie są dostarczane do naszego kraju.

Zakupy w sklepie internetowym VS sprawiają trochę kłopotu, ale ich produkty oraz liczne promocje warte są poświęcenia większej ilości czasu. Oto nasze spostrzeżenia z procesu zakupowego:

Nazwa sklepu

Victoria's Secret

Adres sklepu

  https://ww.victoriassecret.com/

Oferta sklepu

Oferta sklepu skierowana jest do kobiet. Obejmuje bieliznę dzienną i nocną, obuwie domowe, odzież sportową, akcesoria, kosmetyki oraz perfumy. Niestety, perfumy nie są dostarczane do Polski.

Victoria's Secret posiada również kolekcję PINK skierowaną do nastolatek, ale z pewnością każda kobieta młoda duchem może w ramach niej znaleźć coś dla siebie.

Obsługa sklepu

Poruszanie się po sklepie jest intuicyjne, ale wybór konkretnej bielizny danego rozmiaru sprawia trochę kłopotu. Zdarza się bowiem, że po przefiltrowaniu produktów według zadanych kryteriów wyświetlane są produkty, które ich nie spełniają. Dopiero po wejściu w konkretny produkt można ponownie wybrać interesujący nas rozmiar i wówczas wyświetlone zostaną dostępne produkty w tym rozmiarze, ale niekoniecznie w wybranym przez nas modelu. Nie zawsze, ale czasami jest z tym trochę zabawy. 

Opisy produktów

Wszystkie produkty posiadają dokładne opisy oraz przewodnik po rozmiarach (Size & Fit). Jeżeli dokonujesz pierwszego zakupu w tym sklepie, zwłaszcza biustonosza, to koniecznie skorzystaj z tabeli rozmiarów. Bielizna sportowa posiada rozmiarówkę ogólną (XS, S, M, L, XL), zaś pozostała ma osobno podawany rozmiar obwodu pod biustem i rozmiar miseczki. Nie należy kierować się rozmiarami liczbowymi używanymi w Polsce, gdyż np. rozmiar 36 z pewnością nie odpowiada rozmiarowi S, ani też nie odzwierciedla obwodu pod biustem dla tego rozmiaru.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie wyświetlane są wszystkie rozmiary i kolory danego produktu, przy czym niedostępne już rozmiary są zaciemnione. Jeżeli dokonamy wyboru interesującego nas rozmiaru, to wówczas również zostaną przekreślone kolory, w których jest on już nieosiągalny.

Produkty

Produkty są zgodne ze zdjęciem i opisem oraz dobrej jakości. Ceny w sklepie podawane są w PLN.

Komunikacja ze sklepem

Sklep informuje na bieżąco o poszczególnych etapach realizacji zamówienia. Np.:

Śledzenie zamówienia w sklepie VS

Przegląd wcześniejszych zamówień po zalogowaniu się na konto w sklepie jest możliwy, ale niestety wyświetlają się na zdjęciach już inne produkty.

Dostawa

Dostawa jest zgodna z opisem. Standardowa przesyłka dostarczana jest w ciągu 5-7 dni roboczych, zaś ekspresowa (droższa) w ciągu 4 dni roboczych. My czekaliśmy ogółem 6 dni. W okresie przedświątecznym sklep na swojej internetowej stronie informuje, do którego dnia i godziny złożone zamówienia zostaną zrealizowane jeszcze przed świętami i wywiązuje się z tego. Zamówienia powyżej 100 Euro (przeliczone na PLN) dostarczane są gratis. 

Ogólne wrażenie Pomode

Dobre

Ocena sklepu przez Pomode

 Ocena sklepu Victoria's Secret

     

      Oczywiście każdy zakup może być inny.  Dlatego warto dzielić się z innymi Użytkownikami serwisu swoim doświadczeniem w tym zakresie.  Serwis Pomode umożliwia wystawienie oceny sklepowi, aby właściciele sklepów wiedzieli co mają udoskonalić a Użytkownicy, czego mogą spodziewać się kupując w danym sklepie. 

Oferta sklepu Victoria's Secret