Kontakt

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoją opinią na temat naszego serwisu lub masz jakieś sugestie, które mogą go ulepszyć to skorzystaj z poniższego linku:

Napisz do nas

E-sklepy

Wyszukaj interesujące Cię sklepy i sprawdź ich aktualne oferty i promocje. Ulubione sklepy umieść w swojej Galerii Mody, abyś miał szybki do nich dostęp i wiedział na bieżąco, co się w nich dzieje.

E-sklepy

Max&Mia – Nowa marka ubranek dla dzieci

Przedstawiamy nową markę odzieży dla dzieci Max&Mia. Kolekcja dostępna jest w sklepie internetowym pod domeną maxmia.eu. Ilość produktów w sklepie jest jeszcze nieznaczna, ale zapowiadają się obiecująco.

Ubrania charakteryzuje wygoda i ponadczasowa prostota uwzględniająca aktualne trendy, którym został nadany klasyczny i uniwersalny wymiar. Pełne są oryginalnych, kolorowych grafik i wzorów. Wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów, co zapewnia przyjemność w ich dotyku.

Marka Max&Mia wyróżnia w swojej kolekcji cztery odrębne linie, tak by każda z nich odpowiadała potrzebom różnych grup wiekowych dzieci. 


Kolekcja Max&Mia kierowana jest do dzieci rodziców aktywnych i wrażliwych na piękno otaczającego świata, którzy kochają, wspierają i podkreślają indywidualizm swych pociech. W niektórych propozycjach można doszukać się podobieństw do kolekcji Tommy Hilfigera, ale na szczęście jest bardziej przyjazna cenowo dla klienta. 

Dodatkowym atutem kupowania w sklepie maxima.eu jest możliwość przymierzenia ubrań w domu bez ponoszenia kosztów związanych z ich dostawą i ewentualnym zwrotem.


Źródło: maxima.eu; eu.tommy.com;