Kontakt

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoją opinią na temat naszego serwisu lub masz jakieś sugestie, które mogą go ulepszyć to skorzystaj z poniższego linku:

Napisz do nas

E-sklepy

Wyszukaj interesujące Cię sklepy i sprawdź ich aktualne oferty i promocje. Ulubione sklepy umieść w swojej Galerii Mody, abyś miał szybki do nich dostęp i wiedział na bieżąco, co się w nich dzieje.

E-sklepy

Powrót

O nas


        Pomode.pl to serwis koncentrujący się na szeroko rozumianych zakupach przez Internet produktów z kategorii moda. Został stworzony z myślą o Tobie, niezależnie od tego, czy masz już za sobą pierwsze zakupy przez Internet, czy dopiero zastanawiasz się nad nimi. Przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczne narzędzia, aby ułatwić Ci stworzenie Twojej własnej Galerii Mody, w której to Ty będziesz zarządcą i umieścisz w niej swoje ulubione sklepy.  Postaramy się udzielać Ci, jak najlepszych wskazówek i porad, aby Twoje zakupy przez Internet sprawiały Ci satysfakcję. Opowiemy, jak wygląda świat branży modowej od zaplecza. Wszystko po to, aby Twoje decyzje zakupowe były świadome, a  zakupy udane, zrealizowane szybko i przyjemnie.

Dopiero startujemy, więc liczymy na odrobinę wyrozumiałości i wskazówek, jak zaspokoić Twoje potrzeby i oczekiwania zakupowe. Dołożymy wszelkich starań, aby im sprostać.